Norime Jus informuoti, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, siekdami suteikti jums dar geresnę naudotojo patirtį. Atsiprašome už nepatogumus.
Atsiprašome už nepatogumus įstaigos telefonas laikinai neveikia.

Akcijos

Pasirūpinkite dantų sveikata. Profesionaliai burnos higienai taikome net -35% NUOLAIDĄ!

Uosto poliklinikoje prisirašiusiems prie šeimos gydytojų pacientams vietoj 30 Eur. – dabar 19,50 Eur.
Kitų įstaigų pacientams vietoj 65 Eur. – dabar 42,25 Eur.

Profesionali burnos higiena – procedūra, kurią rekomenduojama profilaktiškai atlikti vidutiniškai kas pusę metų (priklausomai nuo dantų būklės ir asmeninės higienos).

Procedūros metu, nuo dantų paviršiaus bei sunkiai pasiekiamų paviršių pašalinami minkštasis ir kietasis apnašas, pacientas apmokomas tinkamai prižiūrėti dantis, parenkamos individualios priežiūros priemonės.

Kviečiame rūpintis dantų sveikata ir išsaugoti sveiką šypseną.

Specialus pasiūlymas profesionaliai burnos higienai galioja iki vasario 29 d.

Registruokitės telefonu: +370 640 21277

Adresas:

Taikos pr. 48B, Klaipėda

Vilniaus g. 1A, Skuodas

Žemaičių g. 4, Kretinga

Norite sužinoti apie papildomai teikiamas paslaugas?

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas pirmieji: