Uosto poliklinikos baseine ir vėl vyks kūdikių mankštos! - Uostopoliklinika

Neseniai paskelbėme džiugią naujieną – mamos ir jų mažyliai ir vėl galės džiaugtis užsiėmimais vandenyje. Kadangi sulaukėme didelio Jūsų susidomėjimo ir aibės klausimų, skubame dalintis svarbiausia informacija:

  • Mankštos vyksta šiokiadieniais, nuo pirmadienio iki penktadienio 10:15, 12:15 ir 17:15;
  • Mankštos skirtos mažyliams nuo 3 mėn. iki 3 metukų;
  • Reikalinga išankstinė registracija;
  • Registruotis į vienkartinę treniruotę arba įsigyti mankštų paketą galite užsukę į Uosto poliklinikos registratūrą arba paskambinę telefonu +370 640 212 77.

Dar šiek tiek svarbios informacijos:

Vaikučiai plukdomi baseine patiria daug džiaugsmo, naujų potyrių, pradeda geriau pažinti savo kūną bei judesius, o tai neretai pagreitina mažylio koordinaciją ir skatina greičiau pradėti ropoti, o vėliau ir vaikščioti.

Kontaktai +370 640 212 77

Mankštą vandenyje mažyliai atlieka kartu su vienu iš tėvų, o tai mažyliui padeda ne tik išlikti ramesniam, bet ir stiprina tarpusavio ryšį su mama. Būtina nepamiršti, kad vanduo grūdina organizmą, mažyliai rečiau serga sloga ar kitomis virusinėmis ligomis, stiprina imuninę sistemą, nes mažylis greičiau pripranta prie temperatūrų skirtumų. Vanduo yra ideali aplinka stiprinti ir lavinti vaiko raumenis, todėl dažniausiai plaukiojantys mažyliai yra stipresni už kitus savo bendraamžius. Mankštelių vandenyje metu yra gerinamas kvėpavimas, širdies ir kraujagyslių sistemos darbas, aktyvina smegenų veiklą, mažylis geriau pripranta prie miego ir budrumo ritmo.

Į baseino užsiėmimus mažylius rekomenduojama vesti nuo 3 mėn. amžiaus, o iki tol prie vandens mažylį galima pratinti vonioje.

CategoryNaujienos

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277