Sportuoti su MIHA Bodytec verta! - Uostopoliklinika

Uosto poliklinikoje įrengta šiuolaikiška, Vokietijoje pagaminta treniravimosi įranga MIHA Bodytec. Šiame treniruoklyje įdiegtos daug metų tobulinamos pačios pažangiausios raumenų elektrostimuliavimo (RES) technologijos. Revoliucinga sistema vienija moderniausias technologijas, patogumą ir optimalų treniravimosi rezultatą. Naudojamos technologijos perimtos iš didžiojo sporto, kosmonautikos bei medicininės reabilitacijos sričių ir įdiegtos viename treniruoklyje.

Funkcinėje liemenėje yra impulsų davikliai viršutinei ir apatinei nugaros raumenų dalims, šonams, pilvo ir krūtinės sritims. Klubus juosiantis diržas stimuliuoja sėdmenų raumenis, o specialūs užsegami diržai stimuliuoja rankų ir kojų raumenis. Impulsų daviklių pagalba skleidžiami impulsai į viršutinius ir giluminius raumenų sluoksnius. Taip pasiekiamos atskiros raumenų grupės vienu metu, kurios gali būti treniruojamos skirtingu intensyvumu. Vienu metu galime pasiekti ir aktyvuoti iki 95% kūno raumenyno.

Liemenės yra pagamintos naudojant specialias high-tech technologijas ir pasižymi patogumu. Tiek liemenės, tiek ir impulsų davikliai padengti antibakteriniu mikroaudiniu. Impulso perdavimui naudojamas vanduo, todėl visi impulso davikliai prieš naudojimą yra lengvai apipurškiami vandeniu.

Šių treniruočių dėka tirpsta nereikalingi kilogramai, tvirtėja jungiamieji audiniai, stimuliuojama kraujotaka, limfos apytaka, gerėja bendra organizmo būklė. MIHA Bodytec turi specialią priešceliulitinę programą.

Treniruotės su MIHA Bodytec treniruokliu padeda padidinti raumenų masę, pagerina ištvermę, jėgos, vikrumo rodiklius, koreguoja raumenų disbalansą.

Dar vienas šių užsiėmimų privalumas –  rezultatų galima pasiekti per trumpą laiką

Pasiekite geriausių rezultatų per trumpiausią laiką sportuodami su MIHA Bodytec Uosto poliklinikoje, nes dabar tai geriausia proga!

CategoryAkcijos