Kokiomis ligomis sergantiems pacientams taikoma pirminė reabilitacija?

Pirmojo etapo medicininės reabilitacijos paslaugos taikomos asmenims, turintiems biosocialinių funkcijų sutrikimų. Prie šių funkcijų yra priskiriamos tokios, kaip judėjimas aplinkoje, nepriklausomas egzistavimas ir fiziologinių poreikių tenkinimas, dalyvavimas visuomenės gyvenime, orientavimasis aplinkoje, laike ir pan. Pagal šių biosocialinių funkcijų sutrikimo lygį pacientą gydantis gydytojas vertina, ar siųsti pacientą pirmojo etapo ambulatorinei reabilitacijai.

Kaip patekti į Uosto polikliniką pirminei reabilitacijai? Trumpai pristatykite visus etapus.

Pacientas, gavęs iš jį gydančio gydytojo siuntimą pirmojo etapo reabilitaciniam gydymui, registruojasi fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai telefonu (reabilitacijos sk. tel. nr.: (846) 20-60-88) arba atvykęs į „Uosto poliklinikos“ (taikos pr. 48B) registratūrą 2 aukšte.
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, įvertinęs paciento sveikatos būklę, skiria reabilitacinį gydymą.

Kokius kriterijus reikia atitikti, kad pirminė reabilitacija būtų nemokama?

Pacientai, norintys nemokamai su siuntimu registruotis pirmojo etapo reabilitaciniam gydymui, turi būti drausti privalomuoju sveikatos draudimu ir turėti gydančiojo gydytojo siuntimą.
Atvykstant į fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultaciją, pacientas privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir siunčiančio gydytojo išduotą siuntimą (jeigu pacientas siunčiamas po stacionarinio gydymo, su savimi reikia turėti išrašą iš medicininių dokumentų).

Kokia tvarka pirminei reabilitacijai priimami vaikai? (Amžiaus intervalai, lydintis asmuo ir t.t.)

Vaikai į reabilitaciją siunčiami ir iš stacionarinių, ir iš ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų lygiai tokia pačia tvarka, kaip ir suaugusieji, t.y. gydančiam gydytojui įvertinus vaiko sveikatos būklę.
Vaikai iki 8 metų į medicininės reabilitacijos įstaigas turi atvykti lydimi juos slaugančio asmens (dėl priskirtų vandens procedūrų lankymo detaliau skaityti baseino lankymo taisyklėse, patalpintose „Uosto poliklinikos“ tinklapyje:
//uostopoliklinika.lt/baseinas).

Kokios paslaugos yra priskiriamos pirminei reabilitacijai? Ar visos siūlomos?

Pirmo etapo medicininės reabilitacijos gydymą ir procedūras skiria fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas pagal paciento sveikatos būklę. Į šias paslaugas gali įeiti kineziterapija vandenyje, kineziterapija salėje, gydomasis masažas, fizioterapinės procedūros (krioterapija, magneto terapija, lazerio terapija, elektros stimuliacija, ultragarso terapija ir fonoforezė, poliarizuotos šviesos terapija, giluminės osciliacijos procedūros, kompresinė terapija, parafino ir purvo terapija ir kt.).
Kodėl reabilitacijai verta rinktis būtent Uosto Polikliniką? (Gal turite tai, ko kiti neturi?)
„Uosto poliklinikoje“ dirba ir konsultuoja aukščiausios kategorijos specialistai. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, taip siekiant gauti kuo maksimalesnius gydymo rezultatus. „Uosto poliklinikoje“ naudojami tik patys pažangiausi reabilitacinio gydymo metodai ir naujoviška medicininė įranga, be to, siekiama visame reabilitacijos procese diegti naujųjų technologijų procesus ir technologijas.

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277