Konsultacijos sergantiems cukriniu diabetu Uosto poliklinikoje
Uosto poliklinikoje pirmą kartą pacientui išgirdus diabeto diagnozę, dažnai sunku įsivaizduoti, kaip gyventi toliau. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, tenka pagrindinis uždavinys – stengtis išlaikyti normalų cukraus kiekį
Dažniausiai užduodami klausimai apie reabilitaciją
Sužinokite daugiau apie Uosto poliklinikos reabilitacijos paslaugas. Naudingi patarimai, informacija apie procedūras ir sveikatos atkūrimo galimybės.
Uosto poliklinikoje atliekama medicininės komisijos apžiūra pagal ”Oil & Gas UK” gaires ir išrašomi sertifikatai
Uosto poliklinika yra UK ofšorinių operatorių asociacijos ”Oil & Gas UK” egzaminuojančių gydytojų registro nariai, todėl galime išduoti OEUK sertifikatus.
Šeimos gydytoja Loreta Vorevičiūtė persikėlė į Dragūnų g. 2 Uosto poliklinikos padalinį
Informuojame, kad nuo 2023-09-11 šeimos gydytoja Loreta Vorevičiūtė savo pacientus priima Uosto poliklinikos (Dragūnų g. 2) padalinyje. Pacientams, norintiems likti Taikos pr. 48B padalinyje, siūlome rinktis kitą, šiame padaliny
Nėščiųjų kursai – Klaipėdoje
Maloniai kviečiame būsimus tėvelius registruotis į paskaitą apie gimdymą, jo laukimą, pasiruošimą su akušere Rasa Liutikiene Uosto poliklinikoje.
Informacija apie Kretingos padalinio psichikos sveikatos centro paslaugas
Informuojame, kad nuo vasario mėnesio Uosto poliklinikos Kretingos padaliniui psichikos sveikatos centro paslaugos bus teikiamos Uosto poliklinikos psichikos sveikatos centre.
Beždžionių raupai
Šiuo metu daugelyje PSO Europos valstybių, kur anksčiau paprastai tokių atvejų nepasitaikydavo, registruojamas beždžionių raupų protrūkis.
Nemokamas hepatito C viruso antikūnų testas
Nors medicina sparčiai žengia į priekį, tačiau hepatitas C ir toliau išlieka viena labiausiai nesuvaldytų infekcinių ligų. Šią ligą sukelia hepatito C virusas, kuriuo sergant, dažnai nebyliai vystosi kepenų uždegimas.
MEDICINOS PASLAUGOS KARO PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS/ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ ВІД ВІЙНИ З УКРАЇНИ
Užsieniečiams, užsiregistravusiems Migracijos departamente prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.