Atkurkite savo jungiamuosius audinius - Uostopoliklinika

Giliųjų audinių masažas skirtas jungiamajam audiniui atkurti. Daugiau nei 50% kūno masės sudaro jungiamasis audinys. Gilųjų audinių masažo tikslas  – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį.
Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos su raumenimis. Pats organizmas su miofascialinėmis  problemomis nesusitvarko. Fascijos yra sujungtos į  vientisą audinių sistemą, nepertraukiamą nuo galvos iki pėdų, iš išorės į vidų. Be pertrūkio, fascijos  sudaro  jungtis viduje ir tarp kaulų. Prasiskverbiant  per visas kūno struktūras, fascijos ne tik apvynioja kiekvieną struktūrą, raumenis, organus, nervus, audinius, kraujagysles, bet  ir prasiskverbia į juos suformuodamos matricą ir atramą.


Fascija susideda iš vidinio ir išorinio apvalkalo, tarp kurių yra substancija, savo sudėtimi primenanti pulpinį branduolį (leidžiantį absorbuoti skystį iš priklausiančių audinių). Tikslinio poveikio metu į fascialinius kontūrus, atsiranda elektrinis potencialas, kuris  keičia biocheminę medžiagos, esančios tarpfascialinėje erdvėje, sudėtis ir audinys pats pradeda temptis. Mūsų delnas gali jausti judesių aktyvumą kelių mikronų diapazone, kas leidžia panaudoti šį  labai jautrų instrumentą fascijų  ištyrimui ir jos gydymui.
Dirbant su klientu, pirminės apžiūros ir palpacijos metu mes aptinkame skausmingus taškus tų raumenų srityje, kuriuos mums reikia masažuoti. Kai kada skausmingi sukietėję audiniai yra raumens pilvelyje, kai kada tvirtinimo vietose arba skausmas diagnozuojamas per visą raumens ilgį. Kaip nuspręsti – tai trigerinis taškas, struktūrinis fibrozinis pakitimas raumenyje (Tender Point) ar tai fascijos sutrumpėjimas? Šis masažo būdas leidžia tai atskirti, jis atliekamas klasikinio masažo metu panaudojant tam tikras masažo metodikas (deep tishue arba triger point).

Kontaktai +370 640 212 77

CategoryReabilitacija

2018 - © Visos teisės saugomos.

Susisiekite    +37064021277